خرید VPN برای حفاظت از اطلاعات در فضای اینترنت

حریم خصوصی در اینترنت

بدون دانلود وی پی ان پر سرعت _ که برای خرید VPN ارزان می توانید به اینجا بروید _ ارتباط شما مانند یک کتاب باز است. ارائه دهنده خدمات اینترنت شما ، کارفرما ، روتر بی سیم فوق الذکر در کافه ، هر سرور در حال حرکت یا شخصی با ابزار مناسب می تواند داده های شما را مشاهده کند ، آن را وارد کرده و از روشی فراتر از کنترل شما استفاده کند. آژانس های دولتی می توانند فعالیت آنلاین شما را تحت نظر بگیرند و ابرداده ذخیره شده را از طریق اتحادهای اطلاعاتی مانند اتحاد “14 چشم” در سراسر مرزها به اشتراک بگذارند. بسته به آدرس IP شما ، که بستگی به موقعیت جغرافیایی شما دارد ، وب سایت ها و خدمات شخص ثالث ممکن است به قیمت های مختلفی نیاز داشته باشند یا به تبلیغات مزاحم و هدفمند خدمت کنند.

منبع عکس: Parsvpn.online

منبع عکس: Parsvpn.online

به راستی چرا خرید VPN را به شما توصیه می کنیم؟

با استفاده از خرید وی پی ان ، می توانید عقب بنشینید و بدانید که داده های شما رمزگذاری شده اند و آدرس IP شما مبهم است. ISP شما دیگر نمی تواند از چه سایت هایی بازدید کند زیرا فعالیت شما از طریق سرور VPN هدایت می شود. به این ترتیب ، او دیگر نمی تواند ابرداده اینترنت شما را ردیابی کند یا سابقه مرور شما را ثبت کند. اما به راستی پرا باید فیلتر شکن دانلود کنیم؟

دسترسی ایمن به محتوا

بسیاری از کشورهای جهان دسترسی به برخی از محتوای اینترنتی را محدود می کنند. شبکه های اجتماعی ، بازی ها ، برنامه های گپ – حتی Google قبلاً به سانسور رسیده است. علاوه بر این ، بسیاری از موسسات دانشگاهی و اماکن کار به دلایل مختلف دسترسی به وب سایت ها را محدود می کنند. اینها از افزایش بهره وری گرفته تا مسدود کردن محتوای نامناسب متفاوت است.

منبع عکس: Parsvpn.online

منبع عکس: Parsvpn.online

تغییر آدرس IP :

دسترسی به وب سایت ها و خدمات بر اساس آدرس IP کاربر مسدود شده است. وقتی به اینترنت متصل می شوید ، آدرس IP شما کشوری را که در حال حاضر در آن قرار دارید ، نشان می دهد ، این بدان معنی است که تمام محدودیت های معتبر نیز برای شما اعمال می شود.

عملکرد:

با خرید VPN برای چنین پیامهای حساسیتی امنیت بیشتری ایجاد می کند و ظاهر دریافت در یک مکان دیگر را ارسال می کند و توسط شخص دیگری ارسال می کند. این می تواند کمک زیادی برای محافظت از امنیت جسمی و یا منابع اطلاعاتی شما کند.

نکته قابل ذکر در اینجا این است که شما حق دارید از داده های خود در اینترنت حفاظت کامل کنید، بدینوسیله می توانید با رفتن به سایت  Parsvpn.online و خرید فیلتر شکن ، خرید پراکسی ، خرید ساکس تلگرام ، خرید VPN اندروید و آیفون در اینجا داده های خود را امن کنید.